Fóbie slavných herců a hereček

Fobie slavných, z čeho mají strach obdivované celebrity?

Strach z hadů či pavouků má téměř každý, dalo by se říct, že je to vrozený strach. Strach z uzavřených prostor je také civilizační choroba, která je poměrně rozšířená, kdo by se veselil v uvíznutém výtahu, že? Pak jsou ovšem vzácné fóbie, které možná ani neznáte a pravděpodobně se s nikým kdo ji vlastní ani nesetkáte. Některé herečky nosí svojí fobii jako šperk, vystavují ji na odiv jako jedinečný diamant. Zde je seznam některých zvláštních fóbií slavných herců, hereček, režisérů, prostě lidí od filmu.

Megan Fox

Megan Fox a její strach z papíru

Úžasná a sexy Megan Fox, kterou můžete znát z hitu Transformers či sexy hororu Jennifer's body: Bacha kouše má svojí vlastní sbírku strachů, která začíná strachem ze tmy. Jak sama říká: "Nemůžu projít skrz tmavou místnost, mám hrozný strach z toho co nevidím." a svítí všude celou noc. Její sbírka dále pokračuje přes strach z létání až po unikátní strach z papírů, který zmínila na návštěvě u Jimmyho Fallona v jeho talk show. "Mám strach ze suchého papíru, scénářů, krabic, prostě cokoliv co není zatavené ve folii nebo potažené laminátem.". Údajně je z papírů neurotická. A vlastně se ani není čemu divit, po jejích posledních filmech, které přišli na svět na papíře a kritika taktéž.

Priyanka Chopra

Priyanka Chopra

Slavná indická modelka a herečka má nezvladatelný strach z Prakashe Jha. Těžko říct co se mezi nimi stalo, ale vzhledem k tomu, že ona je krásná a mladá a on úspěšný a starý režisér a scénárista, tak není těžké odhadnout chlípné návrhy co si kráska musela vyslechnout. Pak se není čemu divit, že z něj má strach.

Pamela Anderson

Pamela Anderson se bojí zrcadel

Slavná sexy bomba Pamela Anderson, která se proslavila skrz těsné plavky v seriálu Pobřežní hlídka nám stárne a s tím se vyvíjí i její strach. Pamela má panický strach ze zrcadel a nedejbože se do některého podívat. Její choroba se odborně nazývá Eisoptrofobie a postiženým se musí v okolí odstranit všechna zrcadla a věci, kde se odráží obraz. Jsme s tebou Pamelo!

Nicole Kidman

Nicole Kidman má strach z motýlů

Krásná Nicole Kidman se obává z krásných motýlů. Stejné póly magnetů se odpuzují a stejně tak tyto dvě krásy světa. Je však s podivem, že stejnou fobií údajně trpí i Tom Cruise a jak víme, tak dříve tvořili pár, takže to může být nakažlivé. Bacha na Nicole, může být přenašeč! Nebo Cruise!

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson má strach z ptáků

Hollywoodská herečka Scarlett Johansson má nepřekonatelný strach z ptáků, asi v dětství viděla horor Ptáci od Hitchcocka. Ale v různých rozhovorech uvádí i strach ze švábů.

Johnny Depp

Johnny Depp má strach z klaunů

Hvězda filmů Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly, Truhla mrtvého muže, Na konci světa, Na vlnách podivna a Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta herec Johnn Depp má nepřekonatelný strach z klaunů. V interview pro Daily Star se zmínil, že strachem z klaunů trpí po celá léta a nechápe, jak můžou někomu připadat legrační, když se za maskou skrývá strach.

Alfred Hitchcock

Alfred Hitchcock měl strach z vajíček

Mistr hororu, který ovládal strach a jako bičem ho přenášel na diváky měl také svůj vlastní strach, byl to strach z vajíček. Podle jeho slov nechápal, jak někdo nemůže nemít strach z vajíček: "To bílé a kulaté bez jakéhokoliv otvoru... a uvnitř ta nechutná žlutá hmota!".


Komentáře
Další články

Kyberpunkový akční film Jamese Camerona a Rodrigueze, Alita: Bat

Battle Angel Jamese Camerona

James Cameron, otec Avatara, a Robert Rodriguez, autor filmů Desperado, Spy Kids a dalších se spolu spustili a narodilo se jim kyberpunkové dítě... Celý článek


0 Komentářů

Čínský multimilionář zkouší natáčet film ve stylu Avatar

Čínský Avatar

Epická fantasy čínského podnikatele, který do filmu vložil přes 130 milionů dolarů a natáčení probíhalo deset let. Řecký mýtus ožívá v podmořském dobrodružství, které tu ještě nebylo... Možná. Celý článek


0 Komentářů

Seznam filmů o koních, nejkrásnější filmy s koňmi

Koně ve filmu

"Nejkrásnější pohled na svět je z hřbetu koně", řekl kdysi někdo, kdo miloval koně. Dnes už se jen málokdo může prohánět po širokých pláních na koni, ale to nám nebrání se, aspoň na chvíli, oddat iluzi v podobě stříbrného plátna. Celý článek


0 Komentářů

Fobie slavných, z čeho mají strach obdivované celebrity?

Fóbie slavných herců a hereček

Strach z hadů či pavouků má téměř každý, dalo by se říct, že je to vrozený strach. Strach z uzavřených prostor je také civilizační choroba, která je poměrně rozšířená, kdo by se veselil v uvíznutém výtahu, že? Celý článek


0 Komentářů

Pokračování úspěšného filmu Ant-Man ve druhé dílu Ant-Man a Wasp

Ant-Man a Wasp, pokračování kinohitu

Marvelovský svět stále žije a neustále se v něm něco děje a to něco je tak atraktivní, že se o tom pořád musí točit filmy.... Celý článek


0 Komentářů