28 Nejlepších seriálů na Netflix TV

08:06 | 12.6. 2020 | Seznam | Martin Kučera
Nejlepší seriály Netflix

Hledáte inspiraci pro váš nový seriál? Snaha něco nalézt na Netflixu by nemělo být šlápnutí vedle. Seriály jako Stranger Things, Černé zrcadlo nebo Zaklínač mají svůj domov právě na stanici Netflix. I když mnoho z nich není původní a jsou převzaté od jiných stanic, tak vkus Netflixu má svůj vlastní rukopis.

Vybrané seriály stanice Netflix

Anne s E na konci (Anne with an E): historické drama o Anne, adoptované dívce, která mění životy všech se kterými se setká.
Hodnocení Csfd 85 %, Imdb 87 %.

Vypracovaná: Podle života Madam C. J. Walker (Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker): O afroamerické podnikatelce C.J. Walker, která se stala první ženou v USA s označením milionářka.
Hodnocení Csfd 67 %, Imdb 74 %.

Zaklínač (The Witcher): Zaklínač Geralt se snaží najít cestu i k lidem co nečetli původní předlohu nebo se nestali obětí počítačových her Zaklínač. Třetí válečné pole má za cíl dostat zbytek populace do světa Zaklínače.
Hodnocení Csfd 79 %, Imdb 83 %.

Nad ránem (Daybreak): Josh hledá v postapokalyptickém světě svoji přítelkyni a bude čelit mnoha divným věcem.
Hodnocení Csfd 64 %, Imdb 67 %.

Outer Banks:
Hodnocení Csfd 76 %, Imdb 76 %.

Aaron Hernandez: V mysli vraha (Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez): Dokumentární seriál mapující cestu Aarona Hernandeze od hvězdy NHL k usvědčenému vrahovi. V USA jeden z nejlepších hráčů NHL.
Hodnocení Csfd 75 %, Imdb 74 %.

Umbrella Academy: Příběh z alternativního světa, kde John F. Kennedy nezemřel, 43 ženám se narodí dítě aniž by otěhotněli a nejsou to jediné podivnosti tohoto světa.
Hodnocení Csfd 78 %, Imdb 79 %.

Ztraceni ve vesmíru (Lost in Space): Vývoj na planetě Zemi nevypadá dobře, ekologické katastrofy, války, politická nestabilita. Vláda všech zemí schválila program nového začátku na obyvatelné planetě v souhvězdí Alfa Centauri.
Hodnocení Csfd 71 %, Imdb 73 %.

Půjčovna masa (Altered Carbon):
Hodnocení Csfd 80 %, Imdb 81 %.

Sedm sekund (Seven Seconds): Policie se snaží zatajit důkazy o smrti mladého Afroameričana. Pravdu však neskryjete, pátrání začíná.
Hodnocení Csfd 69 %, Imdb 77 %.

Domek z karet (House of Cards): Kevin Spacey se mstí všem, kteří ho zradili a je mu úplně jedno jestli je to prezident Spojených států nebo kdokoliv mocnější.
Hodnocení Csfd 91 %, Imdb 87 %.

Marvel's The Defenders: Čtveřice hrdinů od Marvelu: Jessica Jones, Daredevil, Iron Fist a Luke Cage v dobrodruštvích, která jsou jim blízká.
Hodnocení Csfd 73 %, Imdb 73 %.

Evil Genius: The True Story of America's Most Diabolical Bank Heist: Nejbizarnější případ ozbrojené loupeže a vraždy v dějinách Ameriky.
Hodnocení Csfd 79 %, Imdb 76 %.

Ozark: Finanční poradce a otec od rodiny v jedné osobě musí prát peníze pro mafiánského šéfa.
Hodnocení Csfd 81 %, Imdb 84 %.

Fantastická výchova (Raising Dion): Ovdovělá matka chce utajit superschopnosti svého syna a zároveň přijít na kloub tomu co se děje.
Hodnocení Csfd 63 %, Imdb 72 %.

Déšť (The Rain): Jednoho dne promění déšť život mnoha lidí na ruby. Déšť sebou přinese smrtící virus.
Hodnocení Csfd 57 %, Imdb 64 %.

Černé zrcadlo (Black Mirror): Antologie televizních povídek z blízké budoucnosti s černou kritikou společnosti a technologickým podobenstvím.
Hodnocení Csfd 88 %, Imdb 88 %.

The OA: Mladá žena se po pěti letech pohřešování opět objeví ve městě, kde se narodila. Mysteriózní snímek z produkce Netflixu.
Hodnocení Csfd 77 %, Imdb 79 %.

Sabrinina děsivá dobrodružství (Chilling Adventures of Sabrina): hororový seriál o mladé Sabrině, která se na své 16. narozeniny musí rozhodnout mezi životem obyčejných lidí a životem čarodějky.
Hodnocení Csfd 75 %, Imdb 76 %.

Osmý smysl (Sense8): Mysteriózní seriál od tvůrců sci-fi Matrix o osmi postavách, které spojuje mnoho věcí. Mysteriózní seriál Netflixu.
Hodnocení Csfd 82 %, Imdb 83 %.

Lucifer: netflixový seriál o Pánu pekel, který šel žít do Los Angeles a založil si zde noční klub.
Hodnocení Csfd 80 %, Imdb 82 %.

Gilmorova děvčata: Rok v životě (Gilmore Girls: A Year in the Life): nová řada seriálu Gilmorova děvčata, deset let po původní sérii.
Hodnocení Csfd 74 %, Imdb 77 %.

Narcos: životopisný snímek o drogovém králi Pablo Escobarovi a jeho životě. Kriminální seriál inspirovaný skutečnými událostmi v produkci Netflixu.
Hodnocení Csfd 94 %, Imdb 88 %.

Koruna (The Crown): politický a osobní život za vlády královny Alžběty II., události, které definovaly druhou polovinu 20. století.
Hodnocení Csfd 90 %, Imdb 87 %.

Holky za mřížemi (Orange Is the New Black): slasti a strasti ze ženské věznice a o změně v životě po odsouzení.
Hodnocení Csfd 84 %, Imdb 81 %.

Ďábel od vedle (The Devil Next Door): dokumentární seriál o bývalém dozorci v nacistickém vyhlazovacím táboře. O člověku s přezdívkou Ivan Hrozný.
Hodnocení Csfd 87 %, Imdb 76 %.

Queer tým (Queer Eye): Reality show Netflix o skupině lidí, která pomáhá obyvatelům Atlanty vylepšit jejich šatníky, výzdobu domova, stravu i kulturní život.
Hodnocení Csfd 87 %, Imdb 85 %.

Naše planeta (Our Planet): velkolepý seriál o krásách naší planety, o změnách klimatu a vlivu člověka na přirozené původní prostředí.
Hodnocení Csfd 96 %, Imdb 93 %.Komentáře