Johnny Depp bude hrát Alice Coopera v novém biografickém snímku

07:06 | 17.6. 2020 | Alice Cooper | Martin Kučera
Johnny Depp a Alice Cooper

Americký rocker Alice Cooper se nesmazatelně zapsal do rockové síně slávy a tak životopisný film byl jen otázkou času. Alice Cooper (*1948) se pohybuje na hudební scéně přes 50 let. Jeho představení jsou okořeněná gilotinou, falešnou krví, hroznýšem královským a prvky z horrorových filmů. Nyní se připravuje jeho biografie.

Hodně lidí si myslelo, že Alice Cooper by byl pro životopisný film skvělá volba a nyní se přání stává skutečností. Hollywood chrlí nepřeberné množství filmů a námětů je mnoho, připravují se životopisné filmy o osobnostech jako Michael Jackson, Bob Dylan, Whitney Houston, Stevie Wonder, Frank Zappa, Prince, Jimi Hendrix, Buddy Holly nebo Elvis Presley.

Alice Cooper již ve filmech vystupoval, objevil se například ve filmu Wayneův svět z roku 1992 nebo v hororu Vládce temnot z roku 1987. Více se o svých filmech a plánovaném životopisném snímku rozhovořil v interview pro portál Yahoo. Jako herec nebyl moc dobrý, „vzpomněl jsem si na čtvrtinu textu a zbytek improvizoval, “ vzpomíná Alice Cooper na natáčení filmu Wayneův svět. V roce 2012 se Alice Cooper setkal s Johnnym Deppem při natáčení filmu Dark Shadows. V rozhovoru se o tom zmínil slovy: „Johnny by byl nejlepší člověk, který by mě hrál.

Okolo filmového průmyslu se Alice Cooper pohybuje relativně dlouho a vydává soundtracky, které v případě potřeby dokáží podtrhnout temnou atmosféru. Případný životopisný snímek ještě nemá stanovenou produkci, ale pokud si někdo jako Alice Cooper usmyslí životopisný film a mluví o něm včetně svého představitele je tu velká šance na uskutečnění.Komentáře