Amber Heard v Aquamanu

Účast na Aquaman 2 pro Amber Heard je nejistá

Film Aquaman z roku 2018 vydělal po celém světě více než miliardu amerických dolarů. Svůj podíl na tom mají i představitelé hlavních rolí. Hlavní ženskou roli superhrdinku Meru si zahrála Amber Heard a její účast v pokračování je nyní ohrožena.

Amber Heard (*1986) byla v letech 2015-2017 manželkou Johnnyho Deppa a manželství to bylo vskutku italské. Podle slov obou protagonistů tohoto příběhu byla druhá strana nasilnická a jeden obviňoval druhého z násilnického chování. Po rozvodu Johnny Depp zaplatil Amber Heard odškodnění 7 milionů dolarů a Amber je ihned věnovala spolku na podporu týraných žen. Později se situace obrátila v neprospěch Amber, hodila po Johnnymu Deppovi láhev vodky, která mu způsobila fyzické zranění.

V Hollywoodu jsou na fyzické útoky a úpadky proti obecné morálce, které prosáknou na veřejnost poměrně citliví. Můžou totiž poškodit celkovou image dané osobnosti, která je spojovaná s velmi výnosnými projekty. A jak jde o peníze, nikdo nechce riskovat. Aquaman 2 je potenciálně velmi výnosný film a tak se údajně uvažuje o rozvázání smlouvy s Amber Heard. Teoreticky může jít do vězení uprostřed natáčení a „finanční ztráta by byla obrovská a tak je lepší tomu předejít, “ vysvětlil jeden z mnoha producentů filmu.

Snímek Aquaman 2 je sequelem Aqamana z roku 2018. Režisérskou židličku opět okupuje James Wan a scénář mají na starost trojice David Leslie Johnson-McGoldrick, Paul Norris a Mort Weisinger. Aquaman 2 má vstoupit do kinosálů 14. prosince 2022. Ať už to bude s Amber nebo bez ní, určitě to bude opět skvělá podívaná.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články