Karel Gott - úsměvy nehasnou: Netradiční pohled na legendárního zpěváka, který měl kromě obrovského talentu i dar smyslu pro humor.

Karel Gott - úsměvy nehasnou


2020 | 60 min | Hudební, TV film, Rodinný

Jakub Wehrenberg

Hrají: Tereza Kostková, Karel Gott

 
 
Oblíbené
Oblíbené
Chci vidět
Chci vidět!

Nejsi přihlášen

Střihový pořad o Karlu Gottovi, který na mistra přináší netradiční pohled. Ukážeme vám, že nebyl jen božským zpěvákem, ale i člověkem, který miloval humor a nadsázku. A co je hlavní, dokázal si udělat legraci sám ze sebe. Průvodkyní pořadem bude Tereza Kostková. Představíme scénky a humorné dialogy s Karlem Gottem a našimi komiky, netradiční pojetí písní či duety, kde by divák Karla Gotta neočekával. Přidáme i pár perliček, na které možná už publikum zapomnělo. Jeho hudba, ani úsměv zkrátka nikdy nezhasnou!


KomentářeFatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /data/web/virtuals/11566/virtual/www/domains/div.cz/film/F1lm.php:603 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/11566/virtual/www/domains/div.cz/film/F1lm.php(603): implode(Array, ' - ') #1 {main} thrown in /data/web/virtuals/11566/virtual/www/domains/div.cz/film/F1lm.php on line 603