Jsem číslo čtyři: Tři před ním zabili... on je čtvrtý. Podaří se mu přemoci nepřátele?

Jsem číslo čtyřiRežie: D.J. Caruso

Hrají: Alex Pettyfer jako John Smith / Number Four, Dianna Agron jako Sarah Hart, Teresa Palmer jako Number Six / Maren Elizabeth

 
 
Oblíbené
Oblíbené
Chci vidět
Chci vidět!

Nejsi přihlášen

Jsem Číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi (Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho (Timothy Olyphant) jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny. Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život – seznámení s jeho první láskou (Dianna Agron), objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.

Tři lidé zemřeli. Kdo bude číslo čtyři? D.J. Caruso („Oko dravce“, „Disturbia“) předvádí thriller plný akčních scén o výjimečném teenagerovi Johnu Smithovi (Alex Pettyfer), který je uprchlíkem a utíká před nemilosrdným nepřítelem, který ho chce zničit. John mění svou identitu, pohybuje se z města do města spolu se svým ochráncem Henrim (Timothy Olyphant). Pořád je tím novým dítětem, které nemá žádná pouta ke své minulosti. V malém městě v Ohniu, které nyní nazývá svým domovem, naráží John na nečekané události, které změní jeho život – na první lásku (Dianna Agron), mocné nové schopnosti a spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.


Komentáře