Borderlands

Cate Blanchett si zahraje Lilith ve filmu Borderlands

Veleúspěšná počítačová hra Borderlands od firmy Gearbox vyšla v roce 2009 a mohli jste si v ní zastřílet z pohledu první osoby. Druhé pokračování Borderlands 2 na sebe nenechalo dlouho čekat, vyšlo v roce 2012. Hráči si hru mohli vychutnat na PlayStation 3 a 4, Nintendo Switch, Xbox 360, Mac OS X, či Windows. A nyní si ji můžou vychutnat i milovníci filmů na stříbrném plátně nebo v nějakém rozlišení na svém monitoru.

Filmoví tvůrci občas sáhnou i do herního světa a často se jedná o šťastnou ruku a dost často z výběru vznikne celá filmová série. Například úspěšný film Lara Croft - Tomb Raider, který pak dostal další dva sourozence. Z filmového zpracování Resident Evil se stala celá filmová rodinka. Mezi další úspěšně zpracované hry ve filmu patří Angry Birds, Doom, Assasin's Creed, Final Fantasy nebo Warcraft. Ale zpět k Lilith.

Chystaný film Borderlands má potvrzeného režiséra, stal se jím Eli Roth (*1972). Eliho již důvěrně známe z hororů jako Cabin Fever, Hostel I. a II., The Green Inferno či thrillerového remake Přání smrti z Brucem Willisem. Takže záruka určité kvality tu je. Pro hlavní postavu Lilith se podařilo přemluvit Cate Blanchett, kterou jistě nemusíme představovat. Pro připomenutí: zářila ve filmech: Pán prstenů jako Galadriel, Královna Alžběta jako Alžběta I., či Indiana Jones a Království křišťálové lebky. Na scénáři se podílí Craig Mazin, který se významně podílel na seriálu Černobyl [2019], Pařba v Bangkoku [2011], Lovec: Zimní válka [2016] či na některých dílech Scary Movie.

Filmové zpracování Borderlands bylo potvrzeno na tiskové konferenci režisérem i představitelkou hlavní role Cate Blanchett. Za celým projektem stojí americká produkční a distribuční filmové studio Lionsgate Films, který produkuje komerčně úspěšné série jako například: Rambo, Stmívání, Divergent, Podfukáři, Sinister, Postradatelní a mnoho dalších. Takže se opravdu máme na co těšit. "Vytvoříme další ikonickou postavu v bouřlivé kariéře Kate Blanchett," dodal s rozzářeným úsměvem Eli Roth.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Naše sociální sítě:
Cate Blanchett si zahraje Lilith ve filmu Borderlands

Sdílet na: