Mike Tyson a jeho dvojník Jamie Foxx

V životopisném filmu Tyson bude hrát Mikea Tysona Jamie Foxx

Jamie Foxx potvrdil, že si zahraje v životopisném filmu Mikea Tysona. Na svoji roli se tvrdě připravuje a na jeho postavě to už je vidět. Na sociálních sítích se ukazuje se svalnatou postavou.

Životopisný snímek o Tysonově kariéře byl oznámen již v roce 2014, ale po šesti letech už málokdo věřil, že se snímek začne natáčet. Tyto pochyby vyvrátil Jamie Foxx, který v rozhovoru pro Instagram Live oznámil, že přijal hlavní roli a na natáčení se pilně připravuje. S ohledem na jeho rostoucí svaly není důvod mu nevěřit. Technika, kterou používám pro cvičení je speciálně vytvořena, abych vypadal jako Mike Tyson. Lidé mě budou zastavovat na ulici a žádat o autogram Mike Tysona,“ s hrdostí v hlase oznámil Jamie Foxx.

Skutečný Mike Tyson na sebe také začal upozorňovat, když v 53 letech na sobě začal opět pracovat a oznámil návrat ve velkém stylu, ve stylu Rockyho. Posledních deset let bojoval s dluhy i závislostí na kokainu, ale povstal jako bájný fénix a vrací se zpět. Ve filmu i v opravdovém ringu.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články