Notice: session_start(): Ignoring session_start() because a session is already active in /data/web/virtuals/11566/virtual/www/domains/div.cz/inc/conPDO.php on line 16
Nová recenze | Filmový DIV.CZ

Nová recenze

Pošlete svoji vlastní recenzi na nový film z roku 2022 a vyhrajte dva lístky do kina na film TENET. Recenze by měla být bez většího výskytu pravopisných chyb a redakce má právo na zveřejnění nebo nezveřejnění a případnou redakční úpravu. Recenze by měla být originální a jinde se nevyskytovat a mít rozsah 1-5 normostran (1800 - 9000 znaků). V případě dotazů můžete využít kontaktní formulář.

Pří více recenzích používejte stejné jméno i e-mail. Lístky zajišťuje firma InveLIB, s.r.o.

Co je recenze? (z Wikipedie), písemné kritické posouzení filmu. Recenze by měla mít úvod: představení díla, kritické zhodnocení, náš názor na film a závěr. V recenzi můžeme mluvit o hloubce ostrosti, posoudit kvalitu střihu, propracovanost psychologie postav, kvalitu scénáře, děj, humornou stránku, fantazii se hranice nestaví. Procentuální vyjádření jednotlivých aspektů filmu: Atmosféru, krvavost (pouze u hororů), humor (většinou u komedií, ale můžeme i jinde), hudba (vlezlá nebo podmanivá), akce (důležitý prvek u akčních filmů), napětí, násilí (u akčních nebo hororů), příběh, strach (u hororů), vizuál (u výpravných filmů).
Návod na wikihow jak to má vypadat.

Recenze
Pro zabránění spamu opište prosím text z následujícího obrázku:


Je obrázek nečitelný? Zkuste jiný!