Producent série filmů Mamma Mia se rozhodl o třetím díle

06:06 | 22.6. 2020 | Mamma Mia | Martin Kučera
Mamma Mia 3

Letní muzikálová komedie Mamma Mia byla uvedena v roce 2008 a působila jako příjemné osvěžení. Hudební doprovod pocházející od legendární skupiny ABBA vyzdvihl film až do filmového nebe. Snímek vydělal téměř miliardu. Pokračování přišlo za deset let a nyní po dvou letech po druhém dílu se mluví o třetím pokračování, Mamma Mia 3.

Člen legendární skupiny ABBA Björn Ulvaeus se na zvěsti dívá s otazníky v očích. „Pochybuji, že bude třetí pokračování, ale to samé jsem řekl po prvním dílu o druhém pokračování Mamma Mia! Here We Go Again,“ dodal k projektu. Pak rozvíjel úvahu slovy: „Víte proč se natočil druhý díl Mamma Mia? Protože Parker (režisér 2. dílu) a Curtis (scénárista) přišli s nápadem ho natočit a tak se o tom začalo přemýšlet. Podobný impuls může odstartovat třetí díl.

Rozhodnutí o natočení začíná vždy myšlenkou, která pak začne žít svůj život až dojde k její realizaci. V případě Mamma Mia 3 už myšlenka žije v hlavách potenciálních tvůrců. Amanda Seyfriend je myšlence nakloněna smířlivě a Dominic Cooper se dokonce po natočení druhého dílu vrátil k Amandě jako partner. Takže o emoce není nouze.

Oficiálně sice snímek ohlášen není, ale producent Judy Craymer prohlásil, že má připravené další čtyři nové písničky. Navíc server Netflix získal vysílací práva a kde je Netflix, tam se do ohně nadějí přidává palivo.Komentáře