Maroš Kramár obtěžuje maskérky a není to ojedinělý incident

14:06 | 18.6. 2020 | TV JOJ | Martin Kučera
Maroš Kramár a maskérka

Maroš Kramár plácl maskérku ve vysílání TV JOJ na zadek. Ve vysílání se tomu všichni zasmáli, ale záběr rozdělil Slovensko na dvě poloviny. Půlka situaci bagatelizuje, druhá polovina ji bere vážně.

Sama maskérka to okomentovala slovy: „Na každém natáčení vládne kamarádská atmosféra, známe se léta a možná i proto si hadači občas dovolí udělat něco, co je ve skupině kamarádů považováno za kamarádský žert.“ Jenže redaktorka SME Zuzana Kovačič Hanzelová to komentuje slovy: “Mohlo to být kamarádské, ale je otázkou jestli to Martina vůbec mohla podat jinak, pokud se chce vrátit druhý den do práce.“ Čemuž trochu nahrává i vlna protestů napříč Slovenskem. Spousta žen si stěžuje na nežádoucí obtěžování, ale pro klidnou atmosféru většinou mlčí. Nyní se však přehrada protrhla.

Já jsem tím nikoho neurazil nikoho jsem tím neponížil. Akorát nějaké frustrované ženy, co mají pocit, že musí bojovat za rovnoprávnost.“ snažil se napravit situaci Maroš Kramár v prohlášení, které zveřejnil Denník N. Televize JOJ se oficiálně omluvila, že záběry nevystřihla a omluvu vydal i režisér snímku, který v době incidentu vše okomentoval slovy: „Jaký matroš pod titulky, kámo,“ a později toho litoval.

Herce Maroše Kramára mohou čeští diváci znát ze seriálu Slunečná, kde hraje bohatého otce Jana Linharta ml. Televizní pořad, kde k incidientu došlo se jmenuje Inkognito a Maroš Kramár je TV JOJ dočasně z pořadu odvolán.

Obtěžování žen je široké téma, které je často zlehčováno, protože samy ženy se nahlas neprojeví. Potřebují ochranu společnosti. V poslední době se proti incidentům osobností filmového světa zvedají vlny odporu v prohlášeních všeho druhu. Naposledy to schytala J. K. Rowlingová za svůj tweet. Jak se situace v případě Maroše Kramára a maskérky Martiny vyvine ukáže až čas.Komentáře