Mysl diváků ovládne v roce 2021 Jurský svět: Nadvláda

08:06 | 13.6. 2020 | Jurský svět | Martin Kučera
Nadvláda Jurského světa

Série Jurský park začala uvedením původního snímku Jurský park v roce 1993. Pokračování se svezlo v rozjetém vlaku a tak samozřejmě popojelo dopředu. Původní trilogie z let 1993 (Jurský park), 1997 (Ztracený svět: Jurský park) a 2001 (Jurský park 3) dostala v roce 2015 následníka vhodného trůnu. Jurský svět, pak následoval v roce 2018 Jurský svět: Zánik říše. A druhou trilogii uzavře dominantním postavením světových kin Jurský svět: Nadvláda.

Režisér Jurského parku Steven Spielberg se původní film pokusil mnohokrát zvednout z prachu historie, ale částečně se to podařilo až v roce 2015 s Jurským světem. A slávu se podařilo zdvihnout do takové výše, že tým natočil pokračování. Jurský svět: Zánik říše sice nebyl kritiky příliš přijat, ale pokladny hlásily cink cink 1300 milionů dolarů. Což je mnohonásobně vyšší cena za vstupenku k dalšímu pokračování než je běžně požadováno.

Jurský svět 3 nebo Jurský park 6, záleží na úhlu pohledu, bude režírovat se Spielbergovým souhlasem Colin Trevorrow, který se osvědčil u Jurského světa z roku 2015. Natáčení Jurského světa: Nadvláda již probíhá a ovládnout kina by snímek měl v červnu 2021. Události posledních měsíců samozřejmě ovlivnily i tento snímek, ale datum zatím posunuto nebylo.

Svatá trojice z prvního dílu; Sam Neill, Laura Dernová a Jeff Goldblum budou samozřejmě celé Nadvládě přítomni v rolích, které jim přisoudil první film. A osvědčená trojice hlavních rolí: Bryce Dallas Howard, Chris Pratt a Jake Johnson budou svojí přítomností držet projekt u nebes stejně jako původní trojice vytáhla původní Jurský park do nebeských výšin. „Jurský svět: Nadvláda propojí celou ságu a uzavře kruh,“ dodala Bryce Dallas Howardová.Komentáře