Liga spravedlnosti

Zack Snyder pouští do světa novou verzi Ligy spravedlnosti

Druhá šance pro Ligu spravedlnosti, i tak by mohl jmenovat nadcházející titul režiséra Zacka Snydera. V roce 2017 byla očekávaná novinka Justice League významně upravena a „k premiéře šel jiný film než jsem natočil,“ vysvětluje Zack Snyder svoji motivaci k nové premiéře upravené verze. Běžně se o snímku hovoří jako o Snyder Cut nebo Zack Snyder Justice League.

Začátkem roku 2017 se stalo několik nešťastných náhod díky kterým se celý snímek pozměnil. Dcera Zacka Snydera Autumn Snyderová spáchala ve věku 20 let sebevraždu a otec od projektu odešel. Joss Whedon převzal film a snažil se jej pozměnit k obrazu svému a tím údajně utrpěl celkový obraz. Zack Snyder se nyní vrací, aby pověst filmu zachránil. „Film Liga spravedlivých ukázal jen čtvrtinu toho co jsem natočil, některé postavy Whedon úplně odstranil,“ vysvětluje důvody neúspěchu první verze Snyder.

Do nového uvedení napumpovala produkce dalších 30 milionů dolarů a objeví se, mimo jiné, i nový padouch Darkseid. Darkseid je obvykle popisován jako tyranský vládce planety Apokolips a motivací jeho činů je eliminace veškeré naděje a svobodné vůle ve vesmíru. Poprvé se v komiksu objevil v roce 1971.

I když se v případě Zack Snyder's Justice League bude jednat o nový sestřih původního filmu, tak nových scén i postav tam bude tolik, že to vlastně bude jiný film. Trailer nám ukazuje Wonder Woman a Darkseia, který oznamuje, že Bůh je mrtev. Film bude oficiálně vysílán pouze na HBO Max pokud to temná strana internetu dovolí.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články