Pirátky z Karibiku

Natáčení samostatného dílu Pirátů z Karibiku, kde budou pirátky

Emancipace vládne světu a tomu pirátskému jakbysmet. Natáčení nových Pirátů z Karibiku by totiž mělo být opět genderově nevyvážené, ale tentokrát obráceně než u předchozích Pirátů z Karibiku. Hlavní postavy budou pořád piráti, ale tenktokrát v ženském provedení, tedy Pirátky z Karibiku.

O hlavní roli se dlouho nepřemýšlelo a scénáristka filmu Christina Hodson, která psala scénář i k filmu Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) ji šila přímo na míru Margot Robbie, známější jako Harley Quinn. „Ona se prostě narodila na podobné role, je divoká a krásná,“ zdůvodnila Christina Hodson.

Scénáristka, která má nové Pirát(k)y na starosti se osvědčila i v Bumblebee a Flash. V současnosti pilně pracuje na chystaném díle Batgirl a tak není úplně jasný termín nových Pirátek z Karibiku.

Podrobnosti o nových Pirátech z Karibiku jsou zatím šafránové, ale herečka hlavní postavy je už oznámená. Disney zatím nevypouští příliš mnoho zpráv z toho důvodu, že se příběh ještě vyvíjí a nechtějí vypouštět falešné informace, to důvěru příliš nezalévá.

Nový film Pirátky z Karibiku je přirozený vývoj celé série Pirátů. Pět celovečerních filmů vydělalo přes 4,5 miliardy dolarů a nechat zlaté prasátko dlouho zavřené ve filmovém chlívě by dobrý filmový hospodář nikdy neudělal.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články