Posmrtný život Tenet

Nolanův film TENET opět zabrousí do neprobádaných končin

Epické špionážní sci-fi drama Tenet dotváří v těchto dnech autor Interstellaru nebo Počátku - Christopher Nolan. Snímek má přijít do kin v ČR 30.7.2020 a zájem diváků nabírá na rychlých otáčkách. O filmu je známo mnoho informací, ale skutečné spiknutí, motiv filmu, je a bude do uvedení utajováno.

Natáčení fyzických scén si vybralo takovou fyzickou daň, že jsem nemohl jít běhat měsíc poté,“ řekl o snímku John David Washington v rozhovoru pro Esquire. A to je jako bývalý hráč amerického fotbalu na fyzickou zátěž zvyklý víc než kdokoliv jiný. To napovídá, že o akční scény nebude nouze. Zbytek příběhu koresponduje s Nolanovou fantazií, která byla k nahlédnutí u Počátku nebo sci-fi Interstellar. Jednu z hlavních rolí bude hrát čas. Hrátky s časem a realitou je Nolanova doména a i zde budeme zavedeni až za časovou hranici jak ji známe.

Oficiální popis filmu nám říká: „Ozbrojen pouze jediným slovem - TENET - bojuje o přežití celého světa. Cestuje skrz zahalený svět mezinárodní špionáže na misi odehrávající se mimo realitu.“ Spekulací o filmu je velmi mnoho a ve všech se skloňuje jako prubířský kámen slovo čas a o tom se netají ani sám Nolan. Trailer filmu Tenet je k dispozici a tak můžete ochutnat připravovaný pokrm Christophera Nolana.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články