Summer Lovin', pokračování Pomády

Hit Pomáda dostane po více než 40 letech prequel

O novém pokračování muzikálového hitu Pomáda se mluví již mnoho let. Nyní byl oficiálně představen režisér snímku a to posunulo přání a plány do stádia realizace. Nový prequel Pomády s názvem Summer Lovin' bude režírovat Brett Haley. Haley si udělal jméno na snímcích jako I'll See You in My Dreams (2015) a Hrdina (2017). Své režisérské nadání pak potvrdil i ve filmech V rytmu srdce z roku 2018 nebo Všechny malé zázraky (2020).

Původní film Pomáda z roku 1978 byl založen na muzikálu Jima Jacobse a Warrena Caseyho z roku 1971. Snímek se stal kultovním a je odkazován z mnohá částí kulturního světa. O čtyři roky později se dočkal pokračování s názvem Pomáda 2, který se však nesetkal s příliš pozitivní diváckou odezvou. V roce 2016 vyšel TV film Pomáda: Živě s Vanessou Hudgens a zájem o Pomádu se znovu rozvířil. Na Rotten Tomatoes získal ohromujících 92 % (RottenTomatoes). Pomáda: Živě navíc získal pět cen Emmy.

Nová Pomáda s názvem Summer Lovin' bude prequelem původní Pomády a zaměří se na události léta, před setkáním Dannyho a Sandy ve škole. Obsazením režiséra film často začíná a ten mívá spolurozhodovací slovo na výběr hlavních rolí. V současnosti (červenec 2020) nejsou známé žádné další informace. Natáčení by mělo začít příští rok.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články