Recenze Ta druhá

Recenze: Komedie z dílny Netflixu o záměně žen, Ta druhá

Timy potkal ženu svých snů, ale předtím potkal ženu svých nočních můr a obě se jmenovali stejně, z čehož se vyvine mnoho humorných situací. Obzvlášť poté co Timy pozve jednu z Meliss na víkendový pobyt na Havaji. Jenom pošle SMSku nesprávné ženě.

Melissa, ta hrozná, nemá žádné zábrany v ničem co dělá a přináší Timovi mnoho situací, kdy by nejraději utekl oknem na záchodě. Stejně jako to udělal na jejich prvním rande, které bylo na slepo. Melissu vlastně potkala Timova babička a zdála se ji milá.

Když Melissa po dni stráveném na Havaji skočí z útesu do moře a praští se o skálu i o strom a nedopadne do moře, tak celou situaci shrne jeden z mužů na ostrově: „Ona žije, sakra!“ Což vystihuje vnímání Melissy celým ostrovem, všemi lidmi na ostrově a pravděpodobně to v sobě skrývá i shrnutí všech lidí, které Melissu znají.

Komedie Ta druhá (The Wrong Missy) je směs vulgárního a černého humoru a svůj přístav má na stanici Netflix. Pokud máte žaludek na tento typ zábavy, je to film právě pro vás. U toho filmu se dobře pobavíte, ale chvílemi vám bude špatně. Pokud máte zvrácenou mysl, tak vám to nechutné nepřijde a budete se na jednom kole smát až za břicho propadat.

Co je na filmu Ta druhá nejlepší, je to že určitě nenajdete žádný jemu podobný. Jeho originální vtip a nadčasovost Rozhodně stojí za puštění. I víckrát než jednou. Za mě má 4 hvězdičky ze 4.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články