The Culling od David F. Sandberg

The Culling, démonický horor od autora Shazam!

David F. Sandberg se představil v roce 2013 svým krátkým tříminutovým filmem Lights Out, který můžete shlédnout na konci článku. Snímek měl obrovský ohlas a o tři roky dostal celovečerního sourozence Zhasni a zemřeš. Mezi tím natočil několik dalších krátkometrážních hororových snímků až se v roce 2017 dostal k příležitosti natočit spin-off série V zajetí démonů, Annabelle 2: Zrození zla. Další snímek Shazam! také sklidil úspěchy a tak mu v rozletu nic nebrání. Shazam! 2 se chystá a k tomu jako přídavek pro nenasytného hororového tvůrce dostal od společnosti Lionsgate možnost natočit horor o démonech The Culling.

První Sandbergův film měl rozpočet pět milionů dolarů a vydělal 150 milionů a na tyto chvalozpěvy Hollywood slyší a tak dostal scénář podle Stephena Hermana o démonech. Nadšeně se o tom zmiňuje na svém Twitterovém účtu:

Scénář hororu Culling se soustředí na kněze, který se usadil v odlehlé chatě v lese. Problémový kněz přemítá o démonovi, který v jeho dětství terorizoval celou rodinu a ovlivnil životy všech. Snímek by se měl začít natáčet až po projektu Shazam! 2, který by měl mít premiéru 3.11.2022. Takže uvidíme jestli se projektu nic nepostaví do cesty.

Není důvod k pochybám, že démoni, které David F. Sandberg v sobě nosí nezplodí další úspěšné díla. V jeho krátkých filmech nám dává ochutnat to, co pak v jeho filmech opravdu získáme. Můžete se podívat na krátkometrážní horor z jeho dílny, který mu otevřel dveře do světa Hollywoodu a démonů.
Lights Out, 2013

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články