Představitel Hannibala naznačil čtvrté pokračování na Netflixu

08:06 | 10.6. 2020 | Netflix | Martin Kučera
Hannibal 4

Spisovatel Thomas Harris býval původně reportér kriminálních případů. Později se začal živit jako spisovatel a sebou si přinesl inspirace z mnoha případů, kterými se zabýval. Jeho knihy o psychopatickém zabijákovi se sklony ke kanibalismu se dočkaly mnoha filmových zpracování a pokračování. Často zmiňován bývá film Mlčení jehňátek a v posledním desetiletí, kterému by se mohlo říkat doba seriálová vyšel úspěšný seriál Hannibal, který se natáčel v letech 2013-2015. Seriál měl velkou odezvu a mnoho fanoušků.

Fannibalové, což je označení fanoušků seriálu Hannibal, se dočkali dráždění od samotného představitele hlavní role, herce Madse Mikkelsena. Ten na svém Instagramu přivítal nového majitele vysílacích práv Netflix a zároveň otevřel veřejnou debatu o čtvrtém pokračování.

Reagoval na oficiální zprávu společnosti Netflix, která napsala: „V červnu 2020 jsme zachránili Hannibala“. Mads na to zareagoval svým úhlem pohledu: „Hannibal zasáhl Netflix, bude pokračovat ve čtvrté sérii?

Spekulace o čtvrtém pokračování jsou ve vzduchu již od konce třetí série. Nicméně televizní stanice NBC se k tomu nějak neměla. Nyní vlastní práva společnost Netflix a ta je známá svým kladným přístupem k vytváření nových projektů a pokračování těch úspěšných. Můžeme se tedy těšit na čtvrtou sérii Hannibala? Mads Mikkelsen šibalsky pokyvuje, ale co to znamená nevíme, možná má jen hlad.Komentáře