Rocky IV, nový sestřih

Sylvester Stallone pracuje na novém sestříhání Rockyho IV

Sylvester Stallone je už dávno zaškatulkován do akčních filmů a při klíčovém slově box je jednou z asociací, která se vyvolají. Témata filmů se vyčerpávají a občas je nutné udělat změnu, ale po úspěchu Creed 2 se plamen živící box ve filmu opět rozhořel. Toto téma je zdá se nevyčerpávající, Sylvester se rozhodl přiložit další polínko do ohně zájmu o box a chce vydat režisérskou verzi Rockyho IV.

Rocky IV vyšel v roce 1985. Krátké shrnutí: Boxer Rocky Balboa se po úspěšné kariéře začal víc věnovat rodině a box používá jen pro udržení kondice. Do států však přiletí ruský amatérský mistr světa v boxu Drago a v zápase zabije Rockyho přítele, ten se naštve a vyzve Draga na boj v ringu. Epický příběh žije i po desetiletích a oprášení samotným představitelem hlavní role, režisérem a scénáristou v jedné osobě se zdá jako skvělý manévr.

Informaci o novém střihu zveřejnil sám Sylvester Stallone na svém Instagramu. Nedávno zde propagoval prodlouženou verzi filmu Rambo: Poslední krev, která je údajně mnohem lepší kinoverze. V komentářích dostal dotaz: „Plánuješ režisérskou verzi filmu Rocky Balboa z roku 2006?“. Sylvestr odpověděl: „Zrovna dělám na režisérské verzi Rockyho IV. a bude naprosto úžasnáá,“ a nadšení z jeho slov doslova zářilo.

Zápas Draga a Rockyho svého času rozvlnil vody fanoušků a vibrace jsou vnímatelné ještě dnes. Zatím není jasné, jestli nová verze Rockyho IV bude dostupná pro všechny nebo bude zaručená exkluzivita pro nějakou internetovou televizi jak v poslední době bývá zvykem. Jisté by však mělo být, že režisérský střih snímku Rocky IV opravdu vzniká.

Zájem o Sylvestera Stalloneho a jeho filmy s tématem boxu zatím nevysychá. Creed 3 visí ve vzduchu a nová verze Rockyho IV jen podporuje kult Rockyho. Některé události naznačují spojení Sylvestera Stalloneho s Apple TV, kde Rambo 5 v prodloužené verzi měl premiéru 30.6.2020. Bude nová verze Rockyho IV jenom na stanici Apple TV? Na tuto otázku nám odpoví čas.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články