Vdaná panička Emma Stone

Svatba Emmy Stoneové proběhla tajně a bez přítomnosti hostů

Emma Stoneová se narodila v roce 1988 v Arizoně a už od útlého věku milovala pozornost ostatních. Což je základní předpoklad pro herectví, ale jen ti co milují pozornost nejvíc se dostanou až na vrchol. A Emma Stone ji přímo zbožňuje. Herečka má velké množství obdivovatelů a i v české republice má své fanoušky. Největší český fanclub má své sídlo na EmmaStone HQ blog.

Emma Stoneová dává do svých rolích i kus sebe a diváci ji milují. Proslavila se filmy jako Bejvalek se nezbavíš, Zombieland nebo Panna a orel. EEP Croodsová V posledních letech excelovala v pokračování Zombielandu a v prosinci má jít do kin Croodsovi: Nový věk, kde dabovala Eep, mladou dívku se „zelenými očima a krásou, která se ji vyrovná i ve skutečnosti,“ jak dodal Dave McCary, její přítel a pravděpodobný novomanžel. Příští rok se do kin dostane jako ďábelská Cruell známá ze 101 dalmatinů a drama Babylon s Bradem Pittem a Tobey Maguierem.

Emma Stoneová a režisér/scénárista Dave McCary jsou spolu již od října 2017 a v prosinci 2019 oficiálně oznámili zasnoubení. Světová epidemie přinesla světu spíš strach než ohrožení a mnoho rozhodnutí se událo právě pod taktovkou této chmurné události. Svatba byla plánovaná a spekulace o propojení s koronavirem mohou být liché, ale do zákulisí rozhodování nikdo nevidí.

Skutečností, které naznačují, že se Emma Stoneová opravdu vdala je mnoho, ale nic z toho samozřejmě není oficiální oznámení. Jedním z náznaků je rozhovor v show Reese Witherspoonové s názvem Hello Sunshine na Youtube, kde Reese bojovala s útlumem pozornosti. V jednom díle se Emma Stoneová setkala Dr. Haroldem Kplewicz, který zde zmínil názor, že úzkostní lidé vstupují do manželství z lidmi ze stejné kategorie. „Díkybohu, že už tohle řešit nemusím,“ zareagovala spontánně Emma Stoneová. Náznaků pro proběhlou svatbu Emmy Stone je mnohem víc, ale i herci zvyklý na pozornost médií chtějí mít trochu soukromí.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články