Batman Robert Pattison

Trailer: Robert Pattinson jako Batman se představí v roce 2021

Spletitý svět komiksového světa dostává novou kapitolu. Režisér filmů jako Monstrum, Úsvit planety opic nebo Války o planetu opic natáčí nového Batmana. Do hlavní role obsadil Roberta Pattinsona, který je známý jako upír Edward Cullen ze série Stmívání. Uvidíme jak mu role Batmana bude slušet a jak se s ní vypořádá. V teaser traileru můžete nakouknout pod pokličku vaření nového Batmana.

O ději prosakují jen náznaky a jak se zmínil sám Pattison bude řešit detektivní případ ve městě Gothamu. Nic co by člověk neodhadl. Na zápletku si tedy budeme muset počkat do kina. V každém případě lidé co stojí za novým Batmanem umí točit velkofilmy a i trailer napovídá, že půjde o skvělou zábavu.

Vedle Roberta Pattisona se ve filmu objeví dcera zpěváka Lennyho Kravitze Zoë Kravitz, která na sebe upozornila ve filmech jako Šílený Max 4: Zběsilá cesta nebo jako Angel Salvadore v X-Men: První třída či Christina v Divergent. V Batmanovi bude Zoë hrát Catwoman. Colina Farrella známe z filmů Humr, V Bruggách nebo S.W.A.T: Jednotka rychlého nasazení a ztvární dvojroli Tučňáka/Oswalda Cobblepota. Scénář měli na starost ostřílení tvůrci stojící za hity jako Batman začíná, Temný rytíř, Batman vs. Superman nebo Joker. Jména, která slibují epický příběh.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články