Trailer: Robert Pattinson jako Batman se představí v roce 2021

08:06 | 23.6. 2020 | Batman | Martin Kučera
Batman Robert Pattison

Spletitý svět komiksového světa dostává novou kapitolu. Režisér filmů jako Monstrum, Úsvit planety opic nebo Války o planetu opic natáčí nového Batmana. Do hlavní role obsadil Roberta Pattinsona, který je známý jako upír Edward Cullen ze série Stmívání. Uvidíme jak mu role Batmana bude slušet a jak se s ní vypořádá. V teaser traileru můžete nakouknout pod pokličku vaření nového Batmana.

O ději prosakují jen náznaky a jak se zmínil sám Pattison bude řešit detektivní případ ve městě Gothamu. Nic co by člověk neodhadl. Na zápletku si tedy budeme muset počkat do kina. V každém případě lidé co stojí za novým Batmanem umí točit velkofilmy a i trailer napovídá, že půjde o skvělou zábavu.

Vedle Roberta Pattisona se ve filmu objeví dcera zpěváka Lennyho Kravitze Zoë Kravitz, která na sebe upozornila ve filmech jako Šílený Max 4: Zběsilá cesta nebo jako Angel Salvadore v X-Men: První třída či Christina v Divergent. V Batmanovi bude Zoë hrát Catwoman. Colina Farrella známe z filmů Humr, V Bruggách nebo S.W.A.T: Jednotka rychlého nasazení a ztvární dvojroli Tučňáka/Oswalda Cobblepota. Scénář měli na starost ostřílení tvůrci stojící za hity jako Batman začíná, Temný rytíř, Batman vs. Superman nebo Joker. Jména, která slibují epický příběh.


Trailer Batman 2021


Komentáře