Antebellum, Vyvolená roku 2020

Trailer Vyvolená o beznaději v životě, horor o děsivé realitě

Spisovatelka Veronika Henleyová v podání Janelle Monáeové se ocitne v pasti noční můry, která pronikla do reality. Vlastně to není přesné, realita a fikce smažou své hranice. Trailer nás navnadí, ale neodhalí příběh. Jen dá ochutnat na špičce lžičky příchuť gradující děsivosti.

Hororový snímek Antebellum v českém překladu Vyvolená nás se svým mottem „Nic nás nezachrání, “ varuje o prolíní fikce se skutečností. Některým lidem noční můry komplikují život víc než ostatním.

Horor natočil Gerard Bush a Christopher Renz. Produkci si vzali na starost lidé co stáli za snímky jako Revenant: Zmrtvýchvstání, Nespoutaný Django, Lady Bird, Us, Uteč nebo kultovní snímek Donnie Darko. Což nám dává tušit, že ztracený čas to nejspíš nebude. Trailer napovídá, že prolínání fikce a reality bude koukatelná.

Distribuční společnost Vertical Ent. uvádí premiéru 23. dubna 2020, ale ostatní zdroje až 19. srpna 2020, takže se pravděpodobně bude jednat o překlep nebo o posunutí v důsledku pandemie bez oficiálního prohlášení.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články