Trailer: Life in a Year, drama o 17leté umírající dívce

Britská herečka Cara Delevingne se několikrát objevila na titulní straně časopisu Vogue a od roku 2012, kdy se objevila ve filmu Anna Karenina na sebe upozorňuje i ve filmovém světě. Můžeme ji znát z filmu Lucca Bessona Valerian a město tisíce planet z roku 2017. Její filmový protějšek ve filmu Life in a Year se objeví syn známého Willa Smitha - Jaden Smith, ten už na sebe taky dokázal upozornit. V roce 2006 se poprvé představil ve filmu Štěstí na dosah, o dva roky později v Den, kdy se zastavila Země a v roce 2010 v remaku úspěšného filmu Karate Kid, na rok 2020 se plánuje pokračování Karate Kid 2.

Tato dvojice herců si zahrají zamilovaný pár ve filmu Life in a Year. Ona, dívka s modrými vlasy pracující v bistu a on, který se do ni zamiluje láskou pravého Romea. Bohužel žádné štěstí na této planetě není trvalé a tak do jejich života brzy vstoupí temnota v podobě smrtelného onemocnění. Mají před sebou maximálně rok.

Trailer vám představí oba hlavní představitele, vizuální stránku filmu a dává tušit romantickou stránku, kterou podtrhuje dramatická část scénáře. Film natočil jugoslávský režisér Mitja Okorn, který má za sebou již několik romantických filmů a tak ví o čem točí. Trailer slibuje to co nabízí popis.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články