V zajetí démonů 3 se kvůli koronaviru přesouvá na rok 2021

07:07 | 1.7. 2020 | V zajetí démonů | Martin Kučera
V zajetí démonů 3

Ed a Lorraine Warrenovi se ve svém životě zabývali paranormálními jevy a vybudovali obrovský archív záhadných jevů a případů. V roce 2013 podle jednoho z jejich případů natočil James Wan mysteriózní horor V zajetí démonů. Film sklidil obrovský úspěch a obnovil zájem o věci mezi nebem a zemí. V roce 2016 se snímek dočkal druhého pokračování a nyní přichází V zajetí démonů 3.

Ve třetí části strašidelného domu se příběh přesune do soudní síně. Soudní síň představuje symbolické vyvrcholení celé trilogie a konečné vítězství dobra, ale s jizvami na těle od zla. V případě komerčně vydatných filmů kvůli předpokládaným nižším ziskům z kin dochází k přesouvání premiér na další rok. Přesun už zasáhl Nolanův Tenet či epický příběh Mulan. Conjuringový vesmír obsahuje celkem šest snímků, pokud počítáme i spin-offy Annabelle a Jeptiška a celkem vydělala přes dvě miliardy amerických dolarů.

Warner Bros. zatím odložení premiéry oficiálně nepotvrdil, ale podle předchozích kroků tomu vše nasvědčuje. „Poskytovalé filmového obsahu a konkurenční studia se přizpůsobují velkým studiím jako je Warener Bros. a tím vytvářejí lavinovitý efekt,“ uvedl server deadline. Zisky filmů v současné době dosahují jen procent předpokládaného ekonomického úspěchu v době bez virusových omezení.

Původní premiéra měla být v České republice 10.9.2020, ale vzhledem k větrným událostem, které rozvířily prach se očekává premiéra V zajetí démonů 3 nejdříve na jaře roku 2021. Filmový svět je v koronavirovém zajetí a nás čeká V zajetí démonů 3 až po osvobození. Ze zajetí do Zajetí, to je náš osud.Komentáře