Riddick 4 potvrzen, zveřejnil Vin Diesel na svém Instagramu

07:06 | 10.6. 2020 | Riddick | Martin Kučera
Riddick po čtrvté

Nejnovější filmový počin Vin Diesela je v přípravě a Vin Diesel neskrývá své nadšení. Klíčová slova nového projektu používá jako narážky všude, kde je příležitost. Naposledy na svém instagramovém účtu napsal: „Happy Furyan Friday!“ Což mělo odkazovat na pojmenovaní nového Riddicka s názvem Riddick 4: Furya Furya na IMDB.

O pokračování se mluví již od roku 2013 a v roce 2017 se projekt zveřejnil pod názvem Furya. Od té doby bylo ticho po pěšině a projekt pomalu mizel na hřbitově zapomenutých filmových pokračování. Tento týden však představitel hlavní role Vin Diesel zveřejnil na svém Instagramu sérii oslavných příspěvků o projektu Furya. „Poslední scénář Kroniky Riddicka bude hotov příští týden. GRRR!“, doslova napsal v jednom ze svých oslavných výkřiků.

Ve své plánované herecké filmografii má poměrně plno. V rok 2020 vyšel Bloodshot na příští rok pak chystá Rychle a zběsile 9 - F9, Avatara 2, Strážci Galaxie 3. V roce 2022 Rychle a zběsile 10, Thor: Láska a hromy. Takže doufáme, že se pro Furyu místo najde. Těšíte se?Komentáře