Harry Styles voják z Dunkerku a zpěvák z One Directon

Harry Styles z One Direction odmítá další filmové role

Harry Styles (*1994) se objevil jako zjevení v pěvecké soutěži X-Factor, kde pozornost sice upoutal, ale na úspěch to bylo málo. Porotkyně Nicole Scherzingerová (Pussycat Dolls) mu doporučila založit s dalšími účastníky soutěže (Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne a Zayn Malik) chlapeckou kapelu. Slovo dalo slovo, Styles uskupení pojmenoval jako One Direction a skupina se umístila na třetím místě soutěže, i když původně to byl favorit X-Factoru. Na podpis s nahrávací společnosti to však stačilo a One Direction začal postupně okupovat přední místa hudebních žebříčků.

Zpěvák skupiny One Direction Harry Styles se v roce 2016 osamostatnil a vydal sólový singl. V témže roce si odskočil do filmu a zahrál si vojáka v Nolanově Dunkerku. Nolan v současnosti dokončuje sci-fi Tenet, kde se o Harrym Stylesovi pro jeho filmový nezájem ani neuvažovalo. Role v Dunkerku mu mohla odstartovat filmovou kariéru a taky mu bylo pár rolí nabídnuto. Všechny však odmítl se slovy: „Moje srdce patří hudbě, film do mého světa nepatří.

V roce 2012 si zahrál roli v seriálu iCarly, konkrétně v druhém díle šesté série. Hrál sám sebe a díl se jmenoval iGo One Direction. V roce 2019 mu filmové studio Disney nabídl roli prince Erika v Malé mořské víle, ale z časových důvodů odmítl. Harry Styles patří hudbě a filmový svět je pro Stylese jiná planeta.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články