Batman se vrátí

Batman je zpět, Michael Keaton potvrdil návrat k natáčení

Postava Batman se poprvé objevila v roce 1939 v komiksu a od té doby si probojovává své místo mezi fanoušky. Nesmazatelně se Batman zapsal snímkem z roku 1989, který režíroval Tim Burton. O tři roky spolu natočili úspěšné pokračování Batman se vrací a nyní se Batman opět vrací v celé sérii filmů o Batmanovi.

Návrat Batmana začne zlehka, vedlejší, ale významnou rolí v připravovaném snímku Flash o superhrdinovi, který svojí rychlostí porušuje přírodní zákony. Ve filmu Flash ztvární hlavní roli Ezra Miller a film bude zároveň představovat vstupní bránu pro Batmana do nové éry. Další snímky budou následovat, má se objevit v Batgirl a dalších filmech o Batmanovi.

Ve světě Batmana probíhalo několik časových linií a kartami zamíchal i Robert Pattison, známý ze série Stmívání jako Edward Cullen, který má Batmana ztvárnit v připravovaném Batmanovi (2021). Všechny linie se mají v budoucnu propojit a hráč, který bude měnit pravidla hry bude Michael Keaton. Jednání probíhají a Michael Keaton je zkušený Batman.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články