Greyhound - Tom Hanks

Trailer: Greyhound, film Toma Hankse z II. sv. války

Tom Hanks napsal scénář a zahrál si i hlavní roli v novém válečném dramatu Greyhound. Film nás zavede na válečnou loď velící konvoji 37 lodí. V čele stojí jeden muž. Muž, který se musí postavit nepříteli v realitě i ve své hlavě.

Trailer filmu Greyhound nám dává tušit drama válečné lodi v čele skupiny lodí směřující na válečné pole. Jenže nejnebezpečnější není samotné válečné pole, ale cesta k němu.

V traileru skupina ponorek zacílí hejno torpéd proti Tomu Hanksovi a vystřelí. Jak to celé dopadne se můžete podívat na Apple TV, kde má film 10. července 2020 premiéru. Později budou ostatní média k dispozici, jako u všech filmů s Tomem Hanksem.

Snímek samozřejmě zaujme i inspirací skutečnou událostí, která vždy působí v roli koření, které dodá příběhu správnou chuť. Bitva o Atlantik byla největší válečná operace z celé II. světové války a probíhala v letech 1939 - 1945. Snímek Greyhound: Bitva o Atlantik vznikl 78 let po skutečné události. Námětem filmu byla kniha z roku 1955 od C. S. Forestera.

Přihlášení

Nemáte účet? Registrace

Další články